Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2010 vyšly tyto články:

31.1.Naše ženy porazily Aritmu Praha a o bod vedou 1.ligu!UPO - ARI 69:51, 18.kolo | O.ČočekŽeny dokázaly Aritmě oplatit porážku z Prahy a vzhledem k překvapivé prohře Kralup v Liberci se v čele tabulky odpoutaly a s jednobodovým náskokem vedou 1.ligu!
30.1.Velká zimní soutěž o MP4!!!O. ČočekNa dlouhé zimní večery jsme pro vás připravili soutěž o nejlepší módní návrhářku. Odměna bude nejen sladká, ale i hodnotná. Tak neváhejte, vemte papír, pastelky, nebo počítačovou myš a s chutí do toho.
30.1.Ženy oplatily Nuslím porážku z PrahyUPO - NUS 76:63, 17.kolo | O.ČočekŘádně nažhavení jsme jeli autobusem společně s hráčkami na další "domácí" zápas do Litovle. Nusle nás na své palubovce porazily o koš a měli jsme jim co oplácet! V naprosto vyrovnaném zápase se nám to nakonec podařilo.
27.1.Pozvánka na utkání 1. ligy ženRedakce
Sobotní zápas se Sokolem Nusle odehrají naše ženy v Litovli. Fanoušci, kteří chtějí toto utkání vidět na vlastní oči, mohou využít společnou dopravu na místo utkání autobusem.
24.1.Promrzlé vítězství starších dorostenekUPO - NYM 68:53, 14.kolo | Venku mínus 15, v hale jen o pár stupňů víc. Zima jako v Rusku bránila našim holkám v lepším výkonu i výraznější výhře.
24.1.Mladší minižačky v KrnověZ. KohoutováMladší minižačky čekala po delší zápasové pauze první utkání ve skupině o 1. - 6. místo. Se soupeřkami z Krnova jsme se potkaly v přípravě na turnaji, mohly jsme si tedy ověřit co jsme se za tu dobu naučily.
23.1.Výhra starších dorostenekUPO - JIC 86:46, 13.kolo | V důležitém zápase o pozici v první čtveřici si děvčata poradila s oslabeným soupeřem i přes nepřesvědčivý výkon vysokým rozdílem 40bodů.
17.1.Ženy vyhrály po boji v BenešověBEN - UPO 71:74, 15.kolo | V sobotním duelu porazily naše ženy Benešov až po velkém boji a dramatu v závěru těsným rozdílem 74:71.
17.1.Výhra nad Brnem v dramatu sezonyZAB - UPO 77:78, 16.kolo | O.ČočekV dramatickém, ale nádherném zápase porazily naše holky družstvo z Žabovřesk v sestavě s reprezetantkami Hejdovou a Hanušovou až košem 10 vteřin před koncem. Skvělý kolektivní výkon celého družstva od první, do poslední minuty dokázal zvítězit nad individuálními dovednostmi soupeřek.
16.1.Ml.dorky porazily oslabené OSKUPO - OSK 118:30, 13.kolo | Dlouho očekávaný zápas mezi SK UP a OSK tentokrát nesplnil očekávání, protože soupeřkám kolidoval termín zápasu s extraligou a proto vyslaly do boje opravdu jen své B družstvo bez posil.
10.1.Vydřená výhra starších dorostenek ve druhém prodloužení!UPO - PRI 79:67, 12.kolo | Odveta za první prohru a zároveň souboj o druhou příčku v tabulce dala našim starším dorostenkám pořádně zabrat. Příbor prokázal, že jeho pozice na čele není náhodná a o vítězi rozhodlo až druhé prodloužení. Diváci si přišli na své, ikdyž průběh zápasu jim pořádně pocuchal nervy.
1.1.Po výhře se Spartou strávíme Vánoce na čele ligy!UPO - SPA 80:72, 14.kolo | O.ČočekPo včerejším nepovedeném zápase s Kralupami měly ženy možnost reparátu se silnou Spartou Praha. V přetahované o každý bod jsme měli v závěru více sil a doslova vyválčili cenné vítězství. Na čele ligy se tak s Aritmou a Kralupami, které mají stejný počet bodů dělíme o 1.-3. příčku tabulky.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS