Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2008 vyšly tyto články:

31.3.Mladší žačky v JavorníkuO. Zatloukal
Mladší žačky se ve zúžené sestavě předvedly v Javorníku...
31.3.Žalostné vystoupení mladších dorostenekŠ.VálekKaždý může hrát, když bude alespoň pracovat v obraně. To však nebyl náš případ v Šumperku.
27.3.Turnaj ve VídniRedakce
Výborná reprezentace na turnaji ve Vídni.
27.3.Utkání základen Mláďata se blíží Š.Válek
Společné soutěžní setkání všech 3 základen – základních škol Projektu minibasketbalu Mláďata proběhne 12.4.2008.
27.3.Tým SK UP Olomouc vyhrál derby nad OSKO. ZatloukalRodiče a fanoušci obou olomouckých klubů, kteří si našli ve středu čas, určitě nelitovali. Čekalo je pravé městské derby a zároveň...
23.3.Velikonoční turnaj ml. žaček VÍDEŇ 2008O. ZatloukalVelikonoční prázdniny strávily ml. žačky SK UP na zahraničním turnaji ve Vídni.
16.3.Dobře odvedená práce mladších dorek v OPŠ.VálekZatím nejlepší utkání mladších dorostenek v sezóně, ve kterém si šáhly na dno psychických i fyzických sil. A tak to má být… Padly po utkání na zem, ale vyhrály !
10.3.Záchrana v hodině dvanácté!J.Kohoutová

Skvostným závěrem soutěže - 8 zápasů, 6 vítězství - se starší dorostenky zvedly ze dna tabulky a vítězstvím o jediný koš v posledním zápase sezony si pojistily ligovou příslušnost i pro příští rok.

9.3.Wir fahren nach Wien !Š.VálekNejvětšího evropského mládežnického basketbalového turnaje se letos zúčastní i týmy SKUP Olomouc starší dorostenky 1989,90 a mladší žačky 1994,95 ve spolupráci s děvčaty z okolních klubů OL kraje.
8.3.Mladší dorky vyhrály 2x venku ve F-MŠ.VálekObě vítězství nad žačkami F-M byla z kategorie povinných. Výkon samotný a basketbalový projev však výši rozdílu zdaleka neodpovídal. Zvláště děvčata r.´91 se musí hodně chytnout za nos, aby jim pro příští sezónu neujel vlak.
7.3.Další vítězství starších dorostenekJ. KohoutováV dohrávce předposledního kola DL zvítězila děvčata nad Studánkou Pardubice 83:52.
3.3.Minižačky prohrály s ProstějovemEva Drábková

Odvety s Prostějovským týmem na domácí půdě se povedly. Prohry o 20 a 30 bodů jsou velmi přijatelné, i když soupeř nenastoupil v nejsilnější sestavě. Na to se však historie neptá.

2.3.Žačky přivezly 2 cenná vítězství z HranicO. ZatloukalZápasy byly z obou stran vyhecované určitě i proto, že v Olomouci Hranice prohrály jen o 2 body a právem si dělaly zálusk na domácí odvetu.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS