Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2011 vyšly tyto články:

31.1.Nejmladší mini porazily 2x v olomouckém derby OSKO. ZatloukalDva povedené zápasy odehrály o víkendu nejmladší minižačky na hřišti OSK.
27.1.Mladší dorostenky stále bez porážkyUPO - PEL 78:56, 14.kolo | O.ČočekMladší dorostenky si poradily i se svým dalším soupeřem - Pelhřimovem a stále bez porážky kráčí vstříc vítězství v lize.
22.1.Mladší dorky stále s čistým štítemUPO - ZDA 63:48, 13.kolo | Mladší dorostenky si poradily i se soupeřkami ze Žďáru, které ale přijely v oslabené setavě.
17.1.Dorky po špatném výkonu podlehly KroměřížiUPO - KRO 72:78, 1.kolo | Měl to být zápas sezony, utkání prvního s druhým, naše šance dostat se do čela. Ani jedno z toho se nekonalo, obě družstva předvedla podprůměrný basketbal bez náboje a chuti po vítězství.
17.1.V boji o čelo dorky porazily SadskouUPO - SAD 74:61, 14.kolo | O.ČočekDorostenky napravily páteční nepochopitelný zkrat a poradily si s obávaným a těžkým soupeřem ze Sadské. K vidění byl z obou stran dobrý basket, pravý opak pátečního zápasu.
9.1.Výhra mladších dorostenek v ProstějověPRO - UPO 52:81, 1.kolo | Zápasy s Prostějovem měly být povánoční herní přípravou na rozhodující fázi ligy starších dorostenek...
9.1.I v oslabené sestavě dorky vyhrályUPO - PRO 52:31, 12.kolo | Bez několika hráček základní sestavy i lavičky si poradily naše mladší dorostenky s Prostějovem. Zápas za mnoho nestál, ale body jsou body...
9.1.Další prohra ženUPO - VSE 57:71, 14.kolo | O.ČočekVýborný výkon hostujícího družstva a útlum toho našeho. To bylo nedělní dopoledne na hale. Naše ženy nedokázaly dát do hry srdíčko a vysokoškolačky z Prahy jim předvedly, jak se hraje v první lize. Už úvodní pokřik předznamenal kontrast obou družstev, hromové hřmění proti našemu unylému "tým", které nebylo slyšet ani u stolku rozhodčích...
8.1.Důležitá výhra ženUPO - PEC 66:50, 13.kolo | O.ČočekProti soupeři, který přijel bez extraligových pendlů,  se nám ve veledůležitém zápase podařilo zvítězit o 16 bodů a dohnat tak ztrátu z venkovního utkání, v Pečkách jsme prohráli o 15. Stále tak držíme naději na postup do paly-off.
4.1.Vánoční turnaj kořistí našich sedmi statečnýchIFAJen sedm dorostenek našlo chuť a odvahu zvednout zadky od cukroví a řízků a zajet si před Silvestrem ranním vlakem do Bruntálu trochu zaběhat. Škoda, že zejména ty, pro něž jsme turnaj přihlašovali, tedy žákyně aspirující do dorosteneckého družstva, se nedostavily. Snad trénovaly individuálně, ale to se pozná až v prvním ligovém zápase v sobotu 8.1. v Prostějově...
3.1.1 výhra a 3 prohry na závěr pro starší minižačkyKohoutová Z.

Poslední zápasy základní části soutěže čekaly před Vánocemi na družstvo starších minižaček. Tentokrát hodnotily samy holky.

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS