Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.Poslední zápasy ml.mini "A"EvaBěhem dvou týdnů odehrály mladší minižačky „A" poslední 4 zápasy v této kategorii. Rozloučily se tak s nižšími koši a obsadily v OP střední Moravy 2. místo, s bilancí 13 vítězství a 3 porážky.
28.3.Starší žačky podlehly PelhřimovuPEL - UPO 75:23, 19.kolo | Družstvo starších žaček bez pěti stabilních hráček doplněné o minižačky podlehlo Pelhřimovu vysokým rozdílem.
28.3.Poslední zápas starších žačekZDA - UPO 99:33, 20.kolo | Ani v posledním zápase v sezoně se starším žačkám nepodařilo vyrovnat s absencí nejlepších hráček, které se již soustředí na finále dorostenecké ligy a prohrály matematicky krásným, ale basketbalově nelichotivým výsledkem 33:99. I přes nepříznivé výsledky posledních zápasů však ve své první sezoně v "celostátní" soutěži celkově obstály velmi dobře.
28.3.Starší dorostenky prohrály nejtěsnějším rozdílemUPO - PRI 60:62, 21.kolo | Až v posledních vteřinách zápasu se rozhodlo o porážce našeho družstva.
25.3.Nejmladší mini vyhrály OP Střední Moravy s náskokem 5 bodůS. HorákAni porážka v posledním utkání v Lipníku nezmění nic na skutečnosti, že naše nejmladší zvítězí ve své soutěži. Devatenáct vítězství a pouze jedna prohra hovoří samy za sebe. Dosažený výsledek však nesmíme přeceňovat. V sezóně jsme využívali, v souladu s rozpisem soutěže, i hráček ročníku 97. Teprve přímá konfrontace s celky stejné věkové kategorie prověří naši skutečnou úroveň.
25.3.Oslabený B tým dovedl utkání se Šumperkem k vítěznému konciS.HorákOdveta za nevydařené utkání v Šumperku (vítězství o 1 bod) se naší záloze podařila na výbornou. Děvčata si tak stále ponechávají šanci na druhé místo v tabulce oblastního přeboru.
22.3.OTVÍREJTE ŠAMPÁŇO - vítězství a návrat do 1.ligy je tady!!!UPO - SPA 80:59, 21.kolo | O. ČočekBoj o každý míč, tekoucí nervy, vítězství a radostná zpráva z Ostravy! Tak by se dal charakterizovat dnešní souboj se Spartou, který nakonec rozhodl o našem návratu do 1.ŽBL. Sparta k nám přijela s cílem zvítězit a udržet si naději na postup, po našich předchozích celkem snadných výhrách asi nikdo z nás tak tvrdý odpor nečekal, hoky se ale nenechaly vyprovokovat a nakonec přesvědčivě vyhrály.
22.3.Domácí neporazitelnost a potvrzení postupu.UPO - VAL 61:58, 22.kolo | O.ČočekŽeny dokázaly ve svém posledním domácím zápase potvrdit svoji 100% úspěšnost na olomouckých palubovkách a důstojným způsobem tak oslavily návrat do 1. ŽBL.
22.3.Mladší dorky otočily zápas s NymburkemUPO - NYM 79:56, 22.kolo | Mladší dorostenky sice prohrály první čtvrtinu, ale po zbytek zápasu už vládlo na palubovce jen jedno družstvo - SK UP.
21.3.Mladší dorky vrátily porážku Vosám ze SadskéUPO - SAD 81:49, 21.kolo | Velmi povedný zápas našich mladších dorostenek, které po perfektním výkonu porazily Sadskou a upevnily si první příčku v tabulce.
20.3.Vyhráli všichni, aneb setkání Mláďat na Hynaisce!O. ČočekNa obrázku se sice ze svého prvního vítězství v prodloužení radují modří, ale skutečnými vítězi setkání Mláďat byli všichni zúčastnění. Děti, rodiče, babičky i hrdí děděčkové, trenéři i pomáhající hráčky "dospělých" družstev.
16.3.Žačky nestačily na ŽďárUPO - ZDA 15:77, 17.kolo | O. ZatloukalVe druhém miniturnaji o 5. až 8. místo žákovské ligy naše žačky na domácí palubovce nestačily na družstvo Žďáru a podlehly mu obrovským rozdílem.
16.3.Žačky porazily ValosunUPO - VAL 58:54, 18.kolo | O. ZatloukalVe vyrovnaném zápase se po debaklu se Žďárem podařilo našim holkám zvítězit nad svými kolegyněmi z Brna a pojistit si tak 7. místo.
16.3.Starší dorky nezopakovaly senzaci z PelhřimovaTIS - UPO 86:58, 20.kolo | Starším dorostenkám se nepodařilo zopakovat včerejší vynikající výsledek z Pelhřimova a podlehly SKB Tišnov, když o výsledku utkání rozhodla třetí čtvrtina.
16.3.Starší dorky příjemně překvapilyPEL - UPO 53:63, 19.kolo | Starším dorostenkám se podařil husarský kousek, když porazily v tabulce 6. ŠBK Pelhřimov. Výsledek o to cennější, že děvčat bylo opět jen šest! Nejvýraznější podíl na výhře měla Sandra, která nastřílela 48!!! bodů.
10.3.Setkání základen Mláďat!!!Š. Válek
První letošní společné setkání všech tří základen projektu Mláďata se koná již tuto sobotu v tělocvičně FTK Hynaisova ul.
9.3.Z jasného náskoku drama, ale - konec dobrý, všechno dobré!SBS - UPO 61:68, 20.kolo | O. ČočekŽeny po úspěchu doma odjížděly k odvetě do Ostravy s cílem zvítězit i na severu Moravy. To se jim nakonec podařilo, ikdyž předvedly zápas dvou zcela rozdílných poločasů. SBŠ zásluhou hráček OSK předvedly, jak během čtvrtiny stáhnout rozdíl 25 bodů. Na našem výkonu v druhé půli se značně podepsaly zranění a nemoci našich holek, Tereza dokonce musela protrpět zápas na tribuně ...
9.3.Žačky jsme porazili, na dorky jsme ale v PB neměliPPA - UPO 85:57, 19.kolo | Pochvalu zaslouží celá "squadra" žaček, že v Pbicích své vrstevnice jasně přehrála. Na dorky to však nestačilo, to však byla soutěž, kterou jsme hráli.
9.3.V Pečkách jsme bojovali o tvářPEC - UPO 47:96, 20.kolo | Š.Válek
V Pečkách jsme bojovali s nejhorším nepřítelem, totiž sami se sebou. Až po prostřídání základní sestavy a nasazení hráček, kterým se chtělo poslouchat a pracovat, jsme začali hrát basketbal.
7.3.Z postele na lipenskou palubovku za vítězstvím. S. Horák
BK Lipník "B" vers. SK UP Olomouc "B" 39 : 51 (8 : 14, 7 : 7, 12 : 9, 12 : 21).
Body: M. Pospíšilová 13 (3 x 3), Z. Kohoutová 11, B. Fialová 10, J. Horáková ml. 7, K. Theimerová 4, B. Božanič 4 a R. Szabó 2 - úspěšnost TH 20/14.
Další stránky
12>>
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS