Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2008 vyšly tyto články:

30.9.Oddílové příspěvky!O. ČočekS blížícím se začátkem soutěží nás čeká jediná "nepříjemná", ale nevyhnutelná část našeho basketbalového působení - placení oddílových příspěvků na II. pololetí 2008.
29.9.Neúspěšný vstup do sezonyPPA - UPO 83:79, 1.kolo | O. ČočekNaše ženy nedokázaly zvítězit s "rezervou" Plisky Pardubice a nenavázaly tak na vítězství z turnaje O pohár rektora. Domácí pohár je pro nás asi zakletý, v posledních letech jsme vždy vypadli již v úvodním kole (Pečky 2006, Orlová 2007). Snad se nám bude lépe dařit v lize ...
29.9.Mladší mini na zkušené v KroměřížiSvatopluk Horák 
V sobotu 27. 9. 2008 naše mladší minižačky vyrazily do Kroměříže za podstatně silnějšími soupeřkami. Sestava byla pro přátelské utkání velmi skromná, ale děvčata měla o to více chutí do hry. Místní hráčky, pod vedením pana Kusaly, nás dlouhodobě přehrávají a ani sobotní klání nebylo výjimkou. Ale právě bojem s kvalitními soupeřkami může růst naše výkonnost.
28.9.Kvalifikace starších žákyňSBS - UPO 99:78, 1.kolo | RedakceNaše děvčata držela s favoritem krok plné 3/4. Až v poslední čtvrtině zlomily soupeřky náš odpor a zvítězily.
27.9.Fan Club SK UP na kvalifikaci ...O. Čoček
Naše holky hrály svou kvalifikaci v Ostravě, takže jsme nemohli než nasednou do aut a rozjet se za nimi.
27.9.Úspěšná kvalifikace starších žákyňUPO - ZAB 82:63, 2.kolo | Protože do kvalifikace nenastoupilo družstvo Javorníka, zkrátil se náš "výlet" pouze na jeden den. Holky zabojovaly a porazily Gambrinus Brno přesvědčivě, ale zdaleka ne hladce o 19 bodů. Vítězstvím si zaslouženě vybojovaly postup do druhého kola kvalifikace, kde nastoupí proti Velkému Meziříčí.
23.9.Opustil nás Miloš Přáda HradecS.Horák
V pátek, dne 19. září 2008, zesnul ve věku 62 let náš dlouholetý kamarád, spoluhráč a trenér - pan Miloš Hradec, kterého však celý český basketbalový svět neznal pod jiným jménem než jako "náš pan Přáda".
22.9.Starší minižačky zahájily sezónuEva DrábkováDružstvo starších minižaček odehrálo v sobotu první zápasy letošního ročníku oblastního přeboru. V předehrávce 1.kola přivítaly největšího favorita soutěže Lipník.
22.9.Přípravné utkání na Valosunu BrnoVAL - UPO 37:25, 1.kolo | O. ZatloukalPoslední zápas před ostrým startem v kvalifikaci mají za sebou starší žačky.
15.9.Přípravné utkání proti Velkému MeziříčíO. ZatloukalStarší žačky odehrály v pátek další přípravné utkání, tentokrát proti týmu, který se také účastní kval o ŽL.
11.9.Fotografie ze srazuO. Čoček
Srazu se zúčastnilo cca. 130 bývalých i současných členů SKUP. Abychom na toto setkání nezapomněli, uložili jsme pro Vás několik fotografií.
8.9.Mladší minižačky v Prostějově sbíraly zkušenostiŠ.VálekPrvní větší herní zkušenost před nadcházející sezónou mají za sebou mladší minižačky 97,98. Z Prostějova si odvezly 7.místo za jednu výhru a dort s marcipánovou růžičkou.
8.9.Starší minižačky hrály turnaj v KyjověEva + Verča
Starší minižačky se o víkendu zúčastnily turnaje v Kyjově, kde odehrály 6 přípravných utkání s kvalitními soupeři.
8.9.Pohár rektora 2008 - výsledkyO. ČočekNaše ženy i muži zvítězili v turnaji O pohár rektora.
4.9.Setkání generací - doplňující pokynyO. Čoček
Náš sraz se nezadržitelně přiblížil, přinášíme několik doplňujících informací k organizaci odpoledne a večera.
2.9.Turnaj starších žaček v Hradci KrálovéO. Zatloukal

Starší žačky SK UP mají za sebou první přípravná utkání. Po kondiční a basketbalové přípravě tak měly první možnost ověřit si, jak na tom jsou v porovnání v konkurenci týmů ze žákovské ligy.

1.9.ROZLOSOVÁNÍ POHÁRU REKTORAO. ČočekČasový harmonogram zápasů turnaje mužů i žen. Po skončení sobotních zápasů následuje utkání Oldies týmů v rámci "Setkání generací".
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS