Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Ženy' vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
14.2.2018Léto se nezadržitelně blíží a s ním i PASTVINY!!!O.ČočekSezona je v plném proudu, druháci se snaží ve školní lize a Mláďata se každý týden potí na hodinách pohybu navíc. Nejvyšší čas začít myslet na prázdniny!
6.8.2015Pastviny den čtvrtý a pátýRedakceVe středu jsme podnikli dlouhatánský výlet a ve čtvrtek jsme nevystrčili nos z vody...
5.8.2015Pastviny den třetíRedakceDnešní počasí nebylo moc basketbalové a tak jsme velkou část dne strávili u vody.
3.8.2015Pastviny den druhýRedakcePrvní celý den na P astvinách je za námi...
2.8.2015Pastviny den prvníRedakce
Dojeli jsme v pořádku, trošku poprchlo, ale už je to v pohodě. Ubytovaní jsme, na oběd byl výborný přírodní řízek.Po obědě se půjdeme projít po okolí a velcí hráči si udělají kondiční test...
 
2.10.2014NÁBOR NOVÝCH NADĚJÍredakce

SKUP zve všechny zájemce o basketbal na tréninky nově založeného smíšeného družstva! Děti věkových kategorií 2007, 06, 05, 04,... se mohou přijít podívat a vyzkoušet si, zda je bude basketbal bavit. Pro ty nejmladší máme připraveny přípravky, kde si formou her zvyknou na pravidelný pohyb, aby se v budoucnu mohli stát opravdovými sportovci s vitrínami plnými pohárů a medailí.

31.12.2012Mnoho štěstí a úspěchů nejen sportovních v roce 2013 přeje oddíl basketbalu SK UP OlomoucRedakce
15.11.2012Český pohár s Hradcem KrálovéJ.StejskalováV ČP jsme narazili na jeden z nejsilnějších celků v ČR. SOKOL Hradec Králové je v současné době na druhém místě tabulky extraligy, jen o skóre za vedoucím USK!
28.10.2012Ženy absolvovaly zápasy v Praze a PečkáchJ.StejskalováNaše ženy si přivezly z víkendu v Praze nejen dvě porážky, ale zejména dvě nepříjemná zranění, což značně komplikuje plány ve zbytku sezóny.
18.10.2012Ženy postupují v poháru, Lanča má střelecký rekord!J.Stejskalová
Do dalšího kola se podařilo postoupit našim ženám v Českém poháru po výhře nad SBŠ Ostrava 82:67. Ve třetím kole bychom měli narazit na některé z nasazených družstev z ŽBL, takže se můžeme těšit na atraktivního soupeře!
3.9.2012Pohár rektora O.Čoček
Pohár rektora se našim děvčatům poměrně vydařil, s jednou výhrou a jednou těsnou prohrou skončily na prvním místě.
3.9.2012Pastviny 2012 jsou úspěšně za námiO.ČočekTělocvičen a zatuchlých sportovních hal máme během sezony všichni plné zuby a tak se vesměs těšíme na prázdniny - lesy, voda, čistý vzduch, sluníčko i občasný osvěžující deštík. Tradičně třetí srpnový týden jsme vyrazili na letní soustředění na Pastviny.
16.2.2012Změna změny - opravy termínů zápasůO.Čoček
Odvolávám, co jsem slíbil a slibuji, co jsem odvolal, aneb nic neplatí, co bylo a vše je jinak. Přinášíme změny termínů a začátků utkání žaček, dorek a žen na nejbližší období!
5.9.2011Rektor 2011 úspěšně za námiRedakceDalší ročník tradičního turnaje O pohár rektora je za námi. Opět sice bez oficiálních zástupců UP, za mizerného zájmu diváků, ale snad ke spokojenosti zúčastněných.
25.8.2011Ženy zahájily herní přípravu s KrasnojarskemO.Čoček
Letošní sezonu jsme nezahájili tradičním Rektorem, ale už o týden dříve, přátelským zápasem s ruským superligovým týmem Krasnojarsku. V našem družstvu si odbyly premiéru hned dvě dorostenky - obě velice mile překvapily - a také dvě nové posily ze severu a jihu Moravy.
25.5.2011Osudový Prosek???O.ČočekNáhoda, nebo osud? Ať tak, nebo tak, letošní los o mládežnické extra a ligy se s námi nemazlil a 3 krát nás poslal na půdu těžkého Proseka...
15.3.2011Fotografie z plesuRedakcePřinášíme první fotografie z plesu ve Sportcentru Best!!!
28.10.2010Starší mini dvakrát padly v prodlouženíZ. KohoutováPřestože jsme ještě těsně před odjezdem netušily, zda nás bude dost k odehrání zápasů, povedlo se nám se soupeřem, který nás v loňské sezoně přehrál o 60 bodů, sehrát dvě vyrovnané partie.
5.9.2010SK UP vítězem obou kategorií v POHÁRU REKTORARedakceVítězi jak ženské, tak mužské části turnaje se stali domácí zástupci. Zatímco muži si postupně poradili s Karvinou i Šlapanicemi, ženám nečekaně velký odpor kladly hráčky ze Sokola Pečky. Závěrečný zápas mezi našim družstvem a BK Pliska Studánka Pardubice byl opravdovým vyvrcholením sobotního turnaje.
13.3.2010Pozvánka na play off 1.ligy se SpartouRedakcePo vítězství v základní části 1. basketbalové ligy žen pokračuje liga vyřazovací částí. Hned v úvodním kole narazí naše ženy na nepříjemného soupeře Spartu Praha, kterou jsme sice v základní části dvakrát porazili, ale ani jeden zápas nebyl lehkou záležitostí.
Další stránky
1234>>
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS