Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

13.11.Slovo vedení SK UP basket ženyRNDr. Svatopluk HorákBývá zvykem před každou sezónou informovat veřejnost o „stavu unie“, vizích, plánech i konkrétních cílech v následujícím hracím období. Takže zde jsou naše představy: První velká změna, kterou jste jistě postřehli, je opětovné působení v první lize. Bohužel se nejedná o „nákup soutěže“ (jako v minulé sezóně), ani o rozšíření počtu účastníků nejvyšší soutěže (tak jako v ženském volejbalu), ani o jiné shůry dání. Důvod je daleko prozaičtější – přejmenování soutěží. Ta nejvyšší ponese název TROCAL Ženská basketbalová liga a z druhé nejvyšší se stala soutěž s názvem 1. liga žen.
16.11.Mattoni NBL v Olomouci!RedakceUtkání 17. kola Mattoni NBL, v němž Prostějov přivítá Ústí nad Labem, se neodehraje v hale Sportcentra. V rámci akce Basketbal do regionů, Orli přesunuli své střetnutí do olomoucké univerzitní haly.
16.11.Napsali o nás - IDNES.CZRedakceJako by propad olomouckých basketbalistek po sestupu z nejvyšší soutěže nekončil. Až v minulém kole, teprve na sedmý pokus, se v 1. lize dočkaly vítězství. Porazily rezervu Gambrinusu Sika Brno 76:49. "Tu výhru jsme už moc potřebovali," oddechl si olomoucký trenér Svatopluk Horák.
17.11.SK UP mladší žačky x BK Panter JavorníkOCNaše mladší žačky porazily v zápase o průběžné vedení v oblastním přeboru družstvo BK Panter Javorník 80:74 a 91:75.
19.11.SK UP ml.žačky - BK Panter JavorníkOndřej ZatloukalHráčky mladších žaček SK UP odehrály tento víkend dvě velmi těžká utkání s kvalitním soupeřem z Javorníku. Utkání měla určitě svůj specifický náboj.
19.11.Starší dorostenky J. KohoutováStarší dorostenky odehrály své další dva zápasy
22.11.První prohra mladších žačekOndřej ZatloukalBasket se hraje 40 minut. Pokud si budeme myslet, že 10 bude stačit k výhře nad ukázněným družstvem…NEBUDE!
26.11.Ženy BV. KouhoutB družstvo žen zatím odehrálo v OP 4 zápasy. Děvčata, která loni sestoupila z 3. ligy a v letošním ročníku by se do ní chtěla vrátit, nepoznala hořkost porážky a s plným bodovým ziskem kráčí ke splnění cíle.
26.11.Mladší dorostenky : PříborŠ. VálekDalší nepovedený výkon předvedly naše mladší dorostenky v zápase OP proti Příboru ...
26.11.Mladší minižačky : Lipník n.B.Eva DrábkováZápasy na půdě vedoucího a zatím neporaženého týmu byly jasnou záležitostí domácího družstva. Hráčky Lipníka převyšovaly naše holky především v bojovnosti, nasazení a úspěšnosti při zakončení.
26.11.Mladší žačky : TBS PřerovO. ZatloukalObě utkání byla po basketbalové stránce "velmi průměrná". Spousta nepřesností na obou stranách se mísila s chybami nezkušených rozhodčích. Zápas byl „zkouškou“ pro některé hráčky (vlastně pro všechny), protože nenastoupila Lachnitová. Po prvních pár minutách zápasu to skutečně vypadalo, že body umí dávat pouze ona… Nakonec ale i bez ní jsme se dočkali dvou vítězství. Takže ono to JDE!
26.11.SK UP - Aritma PrahaV. KohoutV sobotním zápase porazily hráčky SK UP družstvo Aritmy Praha a zaznamenaly tak své druhé vítězství v 1.ŽBL. Nějvětší podíl na zisku 2bodů měla nová posila SK UP z Ekaterinburgu Valentina Rozhina, která zaznamenala 28bodů, neuvěřitelných +12faulů a 4 doskoky!
28.11.SK UP - Junior KralupyO.ČočekTaké v druhém víkendovém zápase si naše ženy poradily se svými soupeřkami a Junior Kralupy porazily 67 : 55.
3.12.Mladší žačky x mladší dorkyŠ. VálekMladší dorostenky (ročník 91-93) : mladší žačky (r.94,95) 63 : 62 (30:20, 46:43)
5.12.DL starší dorky, víkend 1.-2.12.2007Jarmila Kohoutová
Víkend se nám výsledkově nepovedl, prohra v obou utkáních s Ostravou.
 
 
7.12.Mladší dorky se sklonily před mladšími žačkamiŠ.Válek
Mladší žačky prolomily bariéru a porazily v přípravném utkání mladší dorostenky. Dlužno dodat, že ty jim velký odpor rozhodně nekladly.
9.12.SK UP : Sokol Nová PakaO.Čoček
SK UP Olomouc : SOKOL Nová Paka 62:64 po 2. prodloužení. (15:13, 29:24, 39:39, 49:49, 56:56)

Nezykle dlouhý a vyrovnaný zápas, který rozhodl soupeř až v poslední vteřině druhého prodloužení. Hráčky SK UP tak zbytečně ztratily slibně rozehranou sérii čtyř vítězných zápasů a značně si zkomplikovaly situaci v bojích o postup do play off.
9.12.SK UP Olomouc : Frýdek – Místek , OP mladší dorkyŠ.Válek

Povinné vítězství nad žačkami, které počtem ani kvalitou zatím nedosahovaly příliš vysoko, je opticky mnohem příznivější než předvedená hra, ve které se stále nedaří rozbourat zažité stereotypy a zlozvyky.

9.12.TJ ŠUMPERK - SK UP OLOMOUCOndřej Zatloukal

Jako jeden z kladů utkání určitě bylo, že hráčky, které se na plac moc nedostanou, hrály a získávaly zkušenosti.

10.12.První mistráky nejmladších minižačekHanka Sýkorová
SKUP - OSK Olomouc 4 : 67 a 6 : 57
Svých prvních košů docílily Dia Ritterová, Terinka Čermáková, Macek Crhová, Dominka Krulová a Leňa Kloboučková.
10.12.Mladší minižačky hrály v BruntáleEva Drábková
Na velmi horké bruntálské půdě odehrály mladší minižačky dva těžké zápasy s podobným skórem, ale odlišným průběhem.
13.12.VÁNOČNÍ TURNAJ V HRADCI KRÁLOVÉondřej zatloukalAni během Vánoc nebudou naše mladší žačky zahálet...
13.12.Vánoční setkání na SH UP 17.12.2007Š.VálekVšechny hráčky mládeže, jejich trenérky a trenéři, hráčky A týmu jako patronky a nezbytní výboři doplnění o publikum z řad rodičů se setkají při Vánočním setkání 2007 SK UP basket ženy v pondělí 17.12.2007 v 17 hodin.
17.12.předehrávky s OSK OlomoucJarmila KohoutováDvě prohry v předehrávaných utkáních s OSK Olomouc
18.12.Trápení v LipníkuHanka Syk.Rozdíl 4 let v "hraní" si s míčem je znát, a nelze tuto dobu přeskočit, jen přeskákat, učit se a snažit zlepšovat, čas pracuje pro nás, doufám!
18.12.Bitva v PřerověHanka Syk.
TBS Přerov - SKUP Olomouc 20 : 6 a 19 : 13
Body:
Štursová Kristýna 4, Ritterová Diana 2
Ritterová Diana 4, Štursová Kristýna 3, Válková Martina 2, Vojíková Irena 2.
20.12.Ml. žačky SK UP - BCM Olomouc ml. žáciOndřej ZatloukalV tréninkovém zápase porazily naš mladší žačky své "mužské" kolegy z BCM vysokým rozdílem 22 bodů!
29.12.Vanoční turnaj mladších žačekondřej ZatloukalKonečné 4. místo je nepochybně velkým úspěchem a snad i odezvou toho, že pracujeme správně a posouváme se dopředu. Všechny zápasy ukázaly, v čem se můžeme družstev z ŽL vyrovnat, a v čem ještě hodně zaostáváme.
6.1.BADEM 2007 - Vánoční turnaj Pavelka Tomáš
BADEM 2007 - Vánoční turnaj v Žilině
6.1.Havířov - SK UP OlomoucOndřej ZatloukalŽačky přivezly 4 body z Havířova.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS