archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Drama se šťastným koncemUPO - PPA 80:78, 9.kolo | Š. VálekDrama jako od Hitchcocka předvedla děvčata v zápase o první místo v lize mladších dorostenek. Po 14bodovém vedení v polovině přišel náš útlum a soupeřky zápas otočily. Drama v závěru jsme zvládli lépe, holky se vyhecovaly a vyrovnaly v posledních vteřinách. Když nám v prodloužení soupeřky opět utekly o 6bodů, vypadalo to zle, holkám se po tvářích koulely slzy, ale víra diváků i hráček byla silnější. Vítězný koš padl přesně se závěrečným klaksonem!
30.11.Další prodloužení - opět pro násUPO - ORL 80:72, 9.kolo | RedakceHráčky A družstva se zjevně inspirovaly mladšími dorostenkami a potrápily diváky dalším hororem. Po ospalém úvodu vybojovaly prodloužení, v něm už si nedaly vítězství vzít.
29.11.Ženy B vítězně v ŠumperkuSUM - UPO 79:80, 4.kolo | S. HorákDrama do posledních sekund s vítězným koncem.
29.11.Mladší dorky : Sokol PečkyUPO - PEC 62:45, 8.kolo | RedakcePrvní tým tabulky s posledním se utkal v dnešním zápase na Sportovní hale. Za náš tým si zahrála celá lavečka, trenéři šetřili opory na nedělní zápas o první místo v tabulce s Pardubicemi.
29.11.Ženy drží vítěznou sériiUPO - SBS 83:59, 8.kolo | ReadkceI v dalším utkání 2. ligy si naše A družstvo poradilo se svým soupeřem a bez větších problémů porazilo SBŠ Ostrava rozdílem 24 bodů.
28.11.Svenska Basket, Swedish Basketball, aneb tentokrát zase odjinud.Š.Válek
Shodou okolností jsem se tento rok potkal s basketem od Jaderského moře na jihu až po Baltické moře na severu. Ještě větší náhodou bylo, že to byl právě švédský basket, na který jsem si „šáhnul" 3x. Na začátku léta v Postojně a Ljublaně, SLO, na FIBA Kempu hráček U15, v polovině prázdnin v Katovicích, POL, na ME hráček U16, a teď v Malmö a Lundu, SWE.
24.11.Starší dorostenky v Ostravě neúspěšnéOVB - UPO 83:63, 7.kolo | RedakceStarší dorostenky narazily ve víkendovém dvojkole na ostravské SBŠ. S týmem SBŠ "A" i SBŠ "B" hladce prohrály a zejména výsledek poslední čtvrtiny sobotního zápasu (13:0) je mírně řečeno zarážející.
23.11.Starší žačky - KroměřížUPO - KRO 80:60, 4.kolo | O. Zatloukal
Starší žačky mají za sebou úspěšný víkend v žákovské lize. V sobotu porazily velmi šikovný Valosun Brno a v neděli zónou zamořenou Kroměříž.
22.11.Starší žačky- ValosunUPO - VAL 84:72, 3.kolo | O. ZatloukalCelý zápas si naše holky udržovaly náskok, ale definitivně odpor soupeřek zlomily až v posledních minutách zápasu.
17.11.St. mini přehrály BruntálEva a Verča

V dalším kole oblastního přeboru jely starší minižačky hrát do Bruntálu, kde se vždy hrají velmi tvrdá a těžká utkání. Holky s tímto soupeřem ještě nikdy nedokázaly vyhrát, proto odhodlání sérii porážek zlomit bylo veliké. Holky si po velkém boji odvezly domů dvě výhry.

16.11.Ženy A pokračují ve vítězném tažení 2. ligouUPO - KRN 91:56, 7.kolo | RedakceTaké v zápase proti Krnovu si ženy nedaly vzít vítězství a hladce přehrály své soupeřky.
16.11.Mladší dorostenky proti OstravěUPO - SBS 83:33, 6.kolo | Š. VálekNepředvedli jsme zářivě oslnivou hru, i když pár momentů by se našlo, ale slušně v tempu odpracovaná utkání s maximální energií, kterou jsme v současné době schopni vyprodukovat. To však, po pravdě řečeno, mnohdy stačí a nás to drží v popředí tabulky.
16.11.Mladší dorostenky dál bez porážkyUPO - OVB 102:42, 7.kolo | Š. VálekJako v říši snů si mohou připadat mladší dorostenky. Do ligy se dostaly jako náhradnice týden před zahájením a po šesti kolech nepoznaly hořkost porážky. V zápase s SBŠ Ostrava B podaly ještě lepší výkon než včera a zaslouženě zvítězily. Tím si upevnily vedení v tabulce, kde jim sekunduje pouze Pliska Pardubice. S těmi se utkají už o příštím hracím víkendu - 30.11.
12.11.Dorostenky vítězněUPO - TRU 61:55, 5.kolo | PavtomVe druhém víkendovém zápase si už dorostenky nenechaly vítězství vzít a porazily Trutnov 61:55.
12.11.Víkendová utkání starších dorostenekUPO - SHK 72:79, 4.kolo | PavtomPoloviční úspěch starších dorostenek
10.11.Mladší minižačky "A" přivezly dvě výhry z PřerovaEva a Verča
V soutěži mladších minižaček si družsvo SK UP „A“ připsalo další dvě vítězství, tentokrát proti Přerovu.
10.11.Starší žačky napůl úspěšné na palubovkách soupeřůPEL - UPO 57:62, 1.kolo | O. ZatloukalNaše st. žačky přivezly z palubovek soupeře 1 výhru a jednu prohru. Vítězství je o to víc cennější, že (z důvodů níže uvedených) se zápasů zúčastnilo pouze 7 hráček.
10.11.První "ligový" víkend žákyňZDA - UPO 69:42, 2.kolo | O. ZatloukalPo prvním vyhraném utkání v Pelhřimově se naše družstvo přesunulo do Žďáru ...
10.11.Usnesení valné hromady oddílu basketbalu SK UP OlomoucRedakceValná hromada oddílu zvolila výbor oddílu na další čtyřleté období a schválila plán hospodaření na rok 2008/2009.
7.11.Big bang ! Maruška plula na „řece lásky“ a naše holky s ní !švNeskutečným zážitkem naostro, „live", byl pro naše holky dlouho očekávaný a tím více prožívaný koncert Marie Rottrové. Jako týmová akce to nemělo chybu a závěr jsem jako chlap už vůbec nechápal. Totální odvaz...