Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2008 vyšly tyto články:

21.12.Těsná prohra žaček v OstravěSBS - UPO 90:87, 7.kolo | O. ZatloukalStarší žákyně zakončily první kolo žákovské ligy těsnou prohrou na palubovce favorita východní skupiny SBŠ Ostrava. Stínem na utkání je zranění "Dizy", které tímto přejeme rychlé uzdravení!
21.12.Odveta nevyšla - vysoká prohra s SBŠUPO - SBS 71:99, 8.kolo | O. ZatloukalPrakticky ve všem dnes zaostávaly naše žákyně za družstvem SBŠ Ostrava. Odveta za včerejší těsnou prohru jim vůbec nevyšla, naplno se ukázal rozdíl v šíři a kvalitě "lavičky".
21.12.Dvě prohry na závěrPRI - UPO 73:52, 11.kolo | RedakceAni jednou se nepodařilo starším dorostenkám zvítězit nad soupeři ze severu Moravy. Propadají se tabulkou ke dnu (momentálně se dělí s Trutnovem o 9. příčku) a soupeři v boji o záchranu jim povážlivě unikají.
20.12.VESELÉ VÁNOCE A HODNĚ ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCERedakce
Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé ...
17.12.Ml.mini "A" si poradily s OSKEva

Zápasy s městským rivalem OSK zvládly holky s přehledem a připsaly si tak poslední letošní plný bodový zisk. V kategorii mladší minižačky naše hráčky zatím nenašly přemožitele, zápasy o 1. místo je čekají v lednu proti Prostějovu.

15.12.Proč pořád pláčete aneb Česká sodaŠ.VálekBylo jenom otázkou kdy to bude a s kým. Utkání v Sadské jsme mohli a měli vyhrát. Prohráli jsme si ho vlastní uplakaností, ukřivděností a nezodpovědností. Pokud nás rozhodí pár lidí s houkačkami a slabí rozhodčí, pak musíme jít dělat balet nebo akvaristiku. Spravedlnost s dobrým koncem hledejte v dívčích románech, rozhodně ne na hřišti. Tam se o sebe musíte postarat samy.
15.12.St.mini darovaly Hranicím dvě vítězstvíEva a Verča

Starší minižačky odehrály dva ospalé zápasy s panterkami z Hranic. Obě utkání měly vyhrát, ale za téměř nulovou aktivitu a bojovnost si to ani nezasloužily.

14.12.Série pokračuje - na čele máme už dvoubodový náskokUPO - VAL 91:81, 11.kolo | O. ČočekV nervy cuchajícím zápase se naše holky dokázaly náležitě soustředit a v pravou chvíli zasadit soupeřkám rozhodující úder. Vítězství 91:81 nám zaručuje poklidnou sváteční přestávku v čele soutěže s dvoubodovým náskokem.
14.12.První ztráta mladších dorostenekSAD - UPO 67:61, 11.kolo | RedakcePrvní prohru okusily naše mladší dorostenky na palubovce ŠBK Sadská. Proti holkám se tentokrát obrátilo snad vše: nepřízeň osudu i rozhodčích, diváci, trocha smůly, nemoc i únava z těžké sezony. I přes první porážku v soutěži zůstáváme v čele tabulky 1. ligy.
13.12.Nejmladší minižačky nadělovaly v ProstějověS. Horák
TJ OP Prostějov - SK UP Olomouc 23 : 62 a 10 : 71
Body: Kika 2/32, Kája 24/12, Áďa 9/14, Jiřinka 6/2, Kačka 4/2, Dia 10/6, Leňa 4/0, 
Přes četné zdravotní absence děvčata zabojovala a snadno zvítězila. Trenéři i rodiče odcházeli spokojeni nejen s výledkem, ale také s předvedenou hrou.
13.12.Boj o špici tabulky - dnes další vítězstvíUPO - SPA 73:52, 10.kolo | RedakceV zápase prvního s třetím si naše děvčata splnila povinnost a porazila BA Spartu Praha poměrně hladce 73:52. Zítra se rozhodne o tom, zda získáme na čele náskok, nebo se budeme dál přetahovat s Brnem.
13.12.Mladší dorky dál beze ztráty boduNYM - UPO 39:53, 10.kolo | ReadkceV bojovném, ale nepříliš basketbalovém zápase vydřely naše "budoucí naděje" důležité vítězství. V klíčových okamžicích se dokázala prosadit a strhnout i své spoluhráčky především Erika Boďová.
13.12.Ženy B v oblastním přeboru opět vítězněUPO - OSK 57:46, 5.kolo | S. HorákO dnešním vítězství se rozhodovalo až v posledním dějství.
9.12.Rozhodující kolo základní části !!!O. ČočekO tomto víkendu sehrají naše ženy zřejmě rozhodují zápasy o návrat do 1. ligy. Nejdříve se utkají se třetím týmem soutěže BA Sparta Praha a v neděli s družstvem Valosun Brno "B", se kterým se zatím dělí o první příčku tabulky.
7.12.Starší žačky opět napůl úspěšné na palubovkách soupeřůPPA - UPO 47:61, 6.kolo | O. Zatloukal
Žačkám se podařilo opět zvítězit na půdě soupeře, tentokrát v Pardubicích. Naopak v Hradci Králové to byla hra kočky s myší.
7.12.Starší dorky prohrályUPO - PEL 48:54, 9.kolo | RedakceVčerejší zápas se pro nemoc soupeřek přeložil na neurčito a tak si dorostenky mohly šetřit síly na Pelhřimov. Nepomohlo - prohrály a propadají se v tabulce na nelichotivé pozice.
6.12.Žačky v HradciSHK - UPO 98:53, 5.kolo | O. ZatloukalNa obou stranách si zahrály především hráčky, které v běžných ligových zápasech nastupují jen zřídka. Hradec měl lavičku podstatně vyrovnanější. Sokolky byly rychlejší, silnější a celkově vyzrálejší, z naší strany by to chtělo míň brečet a víc bojovat. Trošku omezit Olympie, Tesca a Globusy a věnovat se posilovně, nebo vyběhnout za město ...
2.12.Okénko pro rozhodčí (a neznalé diváky)O. Čoček
V poslední době mám pocit, že diváci znají pravidla basketbalu lépe, než kdokoli jiný. Jasně, že tomu tak není, ale český člověk už je takový. Do všeho kecá, ve všem se vyzná, všemu rozumí. Ale někdy mi připadá, že páni rozhodčí opravdu neznají, nebo nechtějí znát ... Doufám, že nikoho neurazím, když zveřejním pár na tribuně nejvíce diskutovaných pravidel a prohřešků.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS